| Bezpieczna i przyjazna szkoła |
|
|
|
|
Program profilaktyki zachowań agresywnych i przemocy w szkole oraz placówce w ramach rządowego programu "Bezpieczna i przyjazna szkoła" Termin realizacji: 01.10.2016 r. - 30.12.2016 r. Zadanie wspierane przez Wojewodę Śląskiego w Katowicach Głównym celem realizacji zadania publicznego jest zapobieganie problemom i zachowaniom problemowym dzieci i młodzieży oraz zapewnienie optymalnych warunków do wszechstronnego rozwoju osobowości dziecka w bezpiecznym i przyjaznym środowisku poprzez wdrażanie programów profilaktycznych ukierunkowanych na rozwiązywanie konfliktów z wykorzystaniem metody mediacji i negocjacji. Działania programowe: spotkania informacyjno- edukacyjne, Konferencja Regionalna w Wiśle, Wojewódzki Konkurs Fotograficzny, spektakl profilaktyczny, warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży oraz rodziców i wychowawców, Internetowa Poradnia Profilaktyczna. Zachęcamy do korzystania z Internetowej Poradni Profilaktycznej.
|



